• Slider 10

O firmie

Historia firmy JAVA CAR DESIGN zaczęła się w roku 1995.

Właściciel, Pan Sławomir Jaworski postanowił rozpocząć działalność w zakresie wykonywania skórzanych tapicerek samochodowych, gdy okazało się, że jego nowo zakupione auto posiada wykończenie ze skóry ekologicznej, której jakość jest zdecydowanie gorsza od prawdziwej naturalnej skóry. Brakowało firmy, która profesjonalnie i perfekcyjnie wykonałaby prawdziwą skórzaną tapicerkę na indywidualne zamówienie, więc urzeczywistnił swój zamiar tworząc JAVA CAR DESIGN.

Po ponad dwóch dekadach pasji i sukcesów, prestiż marki JAVA CAR DESIGN jest wynikiem wysokiej jakości i oryginalności oferowanych usług oraz skupienia na potrzebach i oczekiwaniach Klientów.

Specjalizacją naszej firmy są skórzane tapicerki, głównie dla branży motoryzacyjnej, lotniczej i jachtowej.

Współpracujemy z producentami, generalnymi importerami i dealerami, wykonując zlecenia flotowe oraz realizujemy zlecenia Klientów indywidualnych.

Nowoczesny park maszyn, doświadczeni fachowcy i skóry najlepszej jakości składają się na standard JAVA CAR DESIGN oznaczający tylko perfekcyjne wykonanie.

Nasze produkty poddajemy rygorystycznym testom i nie ustajemy w systematycznym i konsekwentnym rozwoju.

Posiadane przez nas doświadczenie sprawiło, że cieszymy się zasłużoną renomą najwyższej jakości wykonania jako lider i pionier rynku personalizacji i stylizacji wnętrz.